Про компанію

Відлік часу діяльності нашої компанії розпочинається з 1999 року.
За проміжок часу у 20 років  нами опрацьовано різні напрямки виробничо-торгівельної діяльності - від  безпосереднього  виробництва до гуртової торгівлі пиломатеріалами.
Компанія володіє значним досвідом  співпраці  із світовими та європейськими лідерами-виробниками готової підлоги та меблями. 
Для закордонних партнерів  наша компанія виступає гарантом якості продукції, надає впевненість, що товарна продукція має високий рівень якості. На сьогодення діють постійні та стабільні експортні контракти, а це означає для наших вітчизняних виробників-постачальників високі ціни, постійну і стабільну оплату за продукт праці.
Під егідою компанії  "ЕРА-ЛІС"  об'єднується ряд підприємств, серед яких в даний момент часу  ПП "СЕНИК"  здійснює логістику пиломатеріалів.
Роботи провадяться на території власних складських приміщень (понад 1000 кв.м)  в с. Мальчиці Яворівського р-ну Львівської обл. (карту див."КОНТАКТИ"), де відбувається кропіткий процес підготовки пиломатеріалів до відвантаження кінцевим споживачам, який охоплює: сортування, складання, пакування, захист торців пиломатеріалів від тріщин, знешкодження плісняви тощо.
Індивідуальний підхід до кожного виробника дозволяє нам знаходити найбільш зручні для всіх сторін варіанти співпраці.
Об’єктом уваги нашої компанії є пиломатеріали твердолистяних пород деревини:  дуб звичайний, червоний дуб, ясен, клен.
Специфікації  для ОЗНАЙОМЛЕННЯ та АКТУАЛЬНІ на СЬОГОДЕННЯ завжди розміщені на нашому сайті.
Варто взяти до уваги, що специфікації  ЗМІНЮЮТЬСЯ  та оновлюються відповідно до запитів, продиктованих  ринком пиломатеріалів (деталі див. розділ ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ)
Нашим вітчизняним партнерам виробникам-постачальникам ми пропонуємо:
Довгострокову співпрацю.  ВИСОКІ ЦІНИ.   Ціни  на  умовах  франко-склад  покупця.   Платникам ПДВ  доплачується сума ПДВ                                                 
    
склад ера-ліспиломатеріали ера ліспаркетна дошка ера лісвиробництво ера ліс
склад купівлі продажу деревадеревина ера ліскупити дерево львів пиломатеріали львів